RESULTS

SCRIMMAGE RESULTS FOR 2012:
RollerHutt
Garrettsville, OH
Dec 9, 2012


Primary Girls
1)    Marrisa Koach
2)    Kiera Strautnieks
Freshman Girls
1)    Corissa Bretti
2)    Marissa Klames
Classic/Master Ladies
1)    Misty Sommers
2)    Shawna Strautnieks
3)    Nikki Koach
4)    Susie Perchinske
5)    Deanna Sturgeon
Classic/Masters Men
1)    Paul Quinn
2)    Jason Wancik
3)    Denny Biddle
4)    Damon Szakacs
5)    Paul Perchinske
6)    Ron Bretti
Veteran Men
1)    Chad Harris
2)    Greg Adkins
RELAYS:
RELAY1 –
1)    Nikki/PaulQ
2)    PaulP/Chad
3)    Misty/JasonW
4)    Susie/Damon
5)    Shawna/Denny
6)    Deanna/Greg
RELAY2 –
1)    JasonW/PaulP
2)    Misty/Denny
3)    Shawna/PaulQ
4)    Nikki/Damon
5)    Chad/Greg
6)    Deanna/Susie

Olympic Fun Center
Hermitage, PA
Jan 13, 2013

PRIMARY BOYS

ELEMENTARY GIRLS

ELEMENTARY BOYS

FRESHMAN BOYS

JUNIOR LADIES

JUNIOR MENS

SENIOR MENS

MASTER MEN

MASTER LADIES

VETERAN MEN

RELAYS

OPEN RACES

The Rink
Titusville, PA
Feb 17, 2013

PRIMARY BOYS

ELEMENTARY GIRLS

ELEMENTARY BOYS

FRESHMAN BOYS

JUNIOR LADIES

JUNIOR MENS

SENIOR MENS

MASTER MEN

MASTER LADIES

VETERAN MEN

RELAYS

OPEN RACES

Salem Fun Factory
Salem, OH
March 3, 2013

PRIMARY BOYS

ELEMENTARY GIRLS

ELEMENTARY BOYS

FRESHMAN BOYS

JUNIOR LADIES

JUNIOR MENS

SENIOR MENS

MASTER MEN

MASTER LADIES

VETERAN MEN

RELAYS

OPEN RACES
City Center
Painesville, OH
April 28, 2013

PRIMARY BOYS

ELEMENTARY GIRLS

ELEMENTARY BOYS

FRESHMAN BOYS

JUNIOR LADIES

JUNIOR MENS

SENIOR MENS

MASTER MEN

MASTER LADIES

VETERAN MEN

RELAYS

OPEN RACES

 Chagrin Falls, OH
May 12, 2013


PRIMARY BOYS

ELEMENTARY GIRLS

ELEMENTARY BOYS

FRESHMAN BOYS

JUNIOR LADIES

JUNIOR MENS

SENIOR MENS

MASTER MEN

MASTER LADIES

VETERAN MEN

RELAYS

OPEN RACES

 

SCRIMMAGE RESULTS FOR 2011:
TBA    




 
 
2010 RESULTS
OLYMPIC FUN CENTER
2/21/2010
FUN FACTORY
3/21/2010
ROLLERHUTT
4/18/2010

 

Primary BOYS

1ST - JACOB SMITH
2ND - CHRISTOPHER TITSCHINGER

 

ELEMENTARY GIRLS

1ST - TAYLOR KREPPS

2ND - RACHEL KNUPP

 

ELEMENTARY BOYS

 1ST - KARL HALSTEAD

2ND - AUSTIN BOOTS

3RD - TREVIS SHAW

 

FRESHMAN BOYS

1ST - AARON GARANSI

2ND - GREGG ROSSMAN

3RD - BAILEY VOORHIES

 

JUNIOR LADIES

1ST - TIARA FEHNEL

 

JUNIOR MENS

1ST - NOLAN MISKO

2ND - ZACHARY BRAHO

3RD - NICHOLAS LANHAM

 

SENIOR MENS

1ST - JASON DLUGOKECKI

2ND - BRYAN GALEOTI

3RD - JAMES GRATZ

 

MASTER MEN

1ST - MATT GRIM

2ND - TIM CRAIG

3RD - GARY HANEY

 

FRESHMAN & UNDER OPEN

1ST - TREVIS SHAW

2ND - ?

3RD - KARL HALSTED

 

JUNIOR/SENIOR OPEN

1ST - NOLAN MISKO

2ND - BRYAN GALEOTI

3RD - ZACHARY BRAHO

 

MASTER & UP OPEN

1ST - TIM CRAIG

2ND - MATT GRIM

3RD - GARY HANEY

Comments